İzmir Merkez

Cennetoğlu Mah. Yeşillik Cad. Selgeçen Modeko no :228 İç kapı no :223 Karabağlar/İZMİR 

İstanbul Şube

Tel: 0532 322 7934 
Yenibosna merkez mah çınar cad no8 kat3 Bahçelievler İstanbul 

Profil

Yantai haide bilim ve teknoloji co., Ltd. dört tekerlekli hizalama, asansörler, lastik değiştirici, tekerlek dengeleyici ve diğer otomatik muayene aletleri imalat ve pazarlama konusunda uzmanlaşmış bir anonim kuruluştur. Ağustos 1998'de kurulduğundan bu yana firmamız, en yeni teknolojilerin otomotiv otomobil servis ekipmanlarına uygulanmasında yenilikçilik ve vizyoner liderlik konusunda bir üne sahiptir.

Tekerlek hizalama ve araç asansörü ve lastik servis ekipmanları için üç üretim üssüne sahip olan firmamız, 45.000 metrekarelik bir zemin alanını, iki üretim üssü dahil olmak üzere 30.000 metrekarelik bir inşaat alanı ile kaplamıştır. Yeni tanıtılan ekipman, gelişmiş yüzey işleme üretim hattı ile birlikte üstün kalitesi için garanti sağlamıştır. Kendi eğitim üssünü kuran ilk ulusal şirkettir.

Firmamız uzun vadeli bağımsız olarak geliştirilen bağımsız üretim, tamamen bağımsız fikri mülkiyet haklarına sahiptir. Ürünlerimiz tekerlek hizalama ve araba asansörü, lastik değiştirici, tekerlek dengeleyici dizi içerir. Tekerlek hizalama araba tekerlek hizalama, kamyon tekerlek hizalama, özel araç hizalama ve araba hizalama üç serisi vardır: 3D, CCD ve lazer. Araba kaldırma tipleri arasında iki adet kaldırma, dört adet kaldırma, makas hizalama kaldırma ve küçük makaslı kaldırma bulunur. Şimdi firmamız büyük otomobil üreticileri ve 4S dükkanlar için birincil tedarikçisi ve tüm müşterilerimiz tarafından çok takdir edilirken, birçok ürün Avustralya, Hindistan, Japonya, İtalya, Rusya, İsveç, Suudi Arabistan ve diğer ülkelere ihraç edilmiştir.

400'den fazla üyeden oluşan bir kadromuz var ve bunların 20'si Teknoloji Araştırma Merkezi'nde yüksek lisans veya doktor derecesine sahip mühendisler. Pazarlama ağı tüm ülkeyi kapsayan, yaklaşık yüz profesyonel satış ve servis ekibi ile, ülkede yirmiden fazla satış ve servis ağı kurmuştur. Ayrıca Çin'de ilk tekerlek hizalama eğitim üssü kurdu ülke çapında birinci sınıf profesyonel hizmetler ekibi vardır. Haide şirketi, hizmet kalitesini sağlamak, sistemi daha iyi tanıtmak için bilimsel yönetim ve denetim hizmetleri için birinci sınıf platformu kullanacaktır.

Yantai haide bilim ve teknoloji co., Ltd. dünyada otomobil servis ekipmanlarında lider konumda olan modern bir rekabetçi şirket haline geliyor. Sektörde yeni bir gelişme alanı yaratmak için birlikte çalışalım.